ÇİN HALK CUMHURİYETİ, ABD VE İNGİLTERE EMPERYALİZMİNE KARŞI MÜCADELE EDİYOR

ÇİN HALK CUMHURİYETİ, ABD VE İNGİLTERE EMPERYALİZMİNE KARŞI MÜCADELE EDİYOR

 

abd emperyalizmi istihbarat çetesi fbı ile ingiltere emperyalizmi istihbarat çetesi mı5 birleşmiş ve Çin Halk Cumhuriyeti’ne karşı birlikte mücadele edeceklerini ilan etmiş.

 

Sanki çok ayrı ayrı istihbarat çetesiymiş gibi davransalar da her iki emperyalist ülkenin istihbarat dahil tüm çeteleri birlikte hareket etmektedir.

 

Peki bu iki emperyal gücün istihbarat çeteleri neden birleşmiş, Çin Halk Cumhuriyeti her iki emperyalist gücün istihbaratlarını çökermiş neredeyse tüm verilerine ulaşmış.

 

fbı ve mı5 yetkilileri tek başlarına baş edemediklerini anlayınca birlikte hareket etme kararı almışlar.

 

Habercilikten nasibini almamış tam da bu iki ülkenin Türkiye’deki borazancı başı habertürk’de bu iki istihbarat çetesinin birleşimini “Çin’e tarihi darbe geliyor!” şeklinde yayınlayacak kadar yandaş ve işbirlikçi bir haber yapmıştır.

 

Haber de fbı ve mı5 yetkililerinin Çin Halk Cumhuyiyeti tarafından nasıl  mat edildiklerinin itirafı yapılırken, ne kadar aciz bir durum yaşadıkları yansıtılırken, tek başına Çin Halk Cumhuriyeti’yle baş edemeyeceklerini itiraf ederken, utanmadan, arlanmadan, arsızca habertürk bu haberi “Çin’e tarihi darbe geliyor!” diyerek yayınlayıp esasında haberci değil emperyalizmin yerli işbirlikçisi olduğunu bir kere daha ispatlamıştır.

 

H.H.B.

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?