LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN VE OKUTUN!   AKLINIZI ALMAYA ÇALIŞANLARA KARŞI, AKLINIZI KORUMANIZ İÇİN GEREKLİ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLER

LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN VE OKUTUN!

AKLINIZI ALMAYA ÇALIŞANLARA KARŞI, AKLINIZI KORUMANIZ İÇİN GEREKLİ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLER

faşist nazi ukraynalı çetelerin saldırısına karşı, Rusya halkını korumasamıydı?

abd-ab-nato emperyalizminin ukrayna üzerinden adım adım Rusya’yı işgal etme planlarına, Rusya sessiz mi kalsaydı?

ukrayna’daki faşist nazi çetelerin tecavüzlerine, kafa kesmelerine, katliamlarına, Rusya sadece izleyici mi kalsaydı?

cesar, napolyon, hitler’in tarihi aralıklarla Rusya’yı işgal ve ele geçirme planlarını bugünde abd-ab-nato emperyalizmi ukrayna’daki faşist nazi çetelerle gerçekleştirmeye çalışırken, Rusya anavatan savunmasını yapmasamıydı?

abd-ab-nato emperyalizminin tarih boyunca sömürgecilerin de ana hedefi olan ‘Rusya’yı işgal et, ele geçir, Asya senindir, Asya seninse dünya senindir’ hayallerini gerçekleştirmek isterken, Rusya “emperyalist çetelere buyurun gelin hoşgeldiniz” mi diyecekti?

ukrayna’daki abd-ab-nato emperyalizmi beslemesi faşist nazi çetelerin yaptıkları katliamları, sendika işçilerini yakarak katletmeleri, gizli gizli kurulmuş olan nato üslerini, soros destekli kurulan ve ukrayna’nın yeraltı ve yerüstü kaynaklarını sömüren şirketleri, abd başkanı biden’ın oğlunun ukrayna’da sürdürdüğü ticari faaliyetler ve daha fazlası görmezxen gelinecek, neden çünkü kapitaliz sadece abd-ab-nato emperyalizmi ülkelerinin en önde ve en güçlü ülkelerinin en güçlü burjuvalarına mahsustur, onlar dışındakiler ancak onların alt şirketleri veya hizmetlileri olabilir.

Dünyanın her yerinde islamcı terör örgütlerini, faşist nazi terör örgütlerini, ırkçı-milliyetçi-dinci terör örgütlerini, fetö benzeri cemaat kılıfındaki terör örgütlerini besleyeceksin, destekleyeceksin sonrada dünya halklarının gözünün içine baka baka yalan söyleyip, demokrasi, insan hakları, eşitlik, adalet gibi kavramlardan bahsedeceksin ve abd-ab-nato emperyalizminin halkların gözünde büyük kurtarıcıymış gibi göstereceksin ve ne kadar gerizekalı, beyinsiz, aptallığın sınırı aşmış varsa mallaştıracaksın, kimse de buna itiraz etmeyecek, sessiz sakin hayat devam edecek öyle mi, demek ki öyle olmuyormuş, ne kadar yırtındıysanız, yırtındınız lakin Rusya’ya yönelik almış olduğunuz yaptırım kararına dünyanın yüzde seksen altısı evet, yanlış duymadınız dünyanın % 86’ını hayır diyerek, dünyada yaratmaya çalıştığının dolar başta olmak üzere euro ve sterlin imparatorluğunu tanımadıklarını ilan ettiler.

Yüzde ondört evet, abd-ab-nato emperyalizminin dünya genelinde kabul gördüğü oran sadece % 14. Geri kalan % 86 abd-ab-nato emperyalizmini takmıyori gale almıyor ve Rusya başta olmak üzere Çin ve diğer yaptırım ve ambargo uygulanan ülkelerle ama öyle ama böyle ticaretine devam ediyor. Yıllarca insanlığa yalan ynlış kara propagandalarla abd-ab-nato emperyalizminin süper güç olduğu masalıyla uyutanlar son zamanda yaptırımlara karşı dünyanın % 86’sının durumun hiçte öyle olmadığını bir kere daha göstermiştir. Kimileri her ne kadar Rusya ve Çin’i sosyalist birer ülke görmese de görmek istemese bu desteğin altında dün de bugünde sosyalizm gerçekliği yatmaktadır.

Elbette emperyalist ve kapitalistler kadar Rusya’nın abd-ab-nato emperyalizmine karşı savaşından ve direnişinden liberal, sosyal demokratlar, anarşist, muhafazakar, milliyetçiler kadar soros/fetö benzeri çetelerce desteklenen sözde sol, sosyalist, yurtsever çevreler çok üzüldüler, dizlerine vura vura helak oldular.

abd-ab-nato emperyalizminin kıçından ayrılmayan, yalaklarından yallanan, el açıp dilenen, her nerede olursa olsun parti, örgüt, cemaat, tarikat, dernek, federasyon vs. hepsini tarih tek tek yazıyor ve hepsi tarihin önünde günü gelince hesap verecektir bunu asla unutmayın.abd-ab-nato’nun oradan buradan, onun bunun hakkı olanı çalarak, gasp ederek, elde ettiklerinden adeta dilencilik yaparcasına medet umanlartarih sizleri abd-ab-nato emperyalizminin en iyi hizmetçileri olmaktan başka şekilde anmayacaktır.

Her ne kadar yıllarınızı devrimci, demokrat, yurtsever, sosyalist mücadele verdiğini iddia etmiş olsanızda istediğiniz kadar da bu hatadan vazgeçmeye çalışsanızda artık o damgayı bir kere yediniz, ağzınızla kuş değil fil tutsanız bu saatten sonra dünyanın hiçbir yerindeki devrimci sosyalist komünistin sizin davanıza destek vermesini beklemeyin.

Dünyada sadece bir tek kendisi mağdurmuş gibi yapanlar ve bu mağdurluğu da kamuflaj olarak kullanıp herkesten üstün olduğunu sanıp, abd-ab-nato emperyalizminin üç beş kemik kırıntısıyla hayatını idama ettirmek için akla hayalae gelmeyecek ihanet ve hizmet çeşitliliğiyle halkını ve yurdunu satanlar tarih bu ihanetinizi ve hizmetinizi asla unutmayacaktır.

Bugün ırak ve suriye’de abd-ab-nato emperyalizmi gaspçıdır, tecavüzcüdür, hırsızdır, tacizcidir, sömürgecidir, işgalcidir, insanlığa karşı suç işlemektedir, o ülkelerin halklarına ait olan yeraltı ve yerüstü kaynaklarını kendi burjuvazisinin lüksü, şatafatı, keyfi, şanı, şöhreti için haince, alçakça, aç gözlüce çalmaktadır, hırsızlık yapmaktadır, çalana ve hırsıza destek olanlarında onlar farkı olmadığını an itibariyle az bilen olsa da tarih bunların hepsini kaydediyor.

Günü geldiğinde herşey ortaya döküldüğünde “biz bilemedik, biz görmedik, biz duymadık, biz cahildik, aklımız ermemişti o zaman, sıkıntımız vardı, zordaydık, denize düşen yılana sarılırı misaliydik, sakın demeyin.

Hele hele dünyanın çeşitli ülkelerindeki gerçek devrimci sosyalist komünistlerin tüm uyarılarına, ikazlarına, desteğine, birlikteliğine rağmen “abd-ab-nato emperyalizmden ezilen sınıflara, ezilen uluslara yar da olmaz, yoldaş da olmaz” söylemlerine kulak vermeyip, azıcık sıkışınca hemen “mağduruz bize yardım edin” dediğinizde kimseyi etrafınızda bulamıyorsanız “anladınız siz onu” değil mi?

Hem abd-ab-nato emperyalizmiyle kanka olacaksın, yabdaş olacaksın, hem işbirliği içinde olacaksın, hem soros ve fetö gibi çetelerle işbirliği yapacaksın sonra da dünyanın çeşitli ülkelerindeki devrimci sosyalist komünistler vay efendim neden bize yardım etmiyor, destek olmuyor vs diyeceksin, doğru dünyanın bir tek akıllısı zekisi sizsiniz geri kalanlar …

abd-ab-nato emperyalizmini bilmeden, anlamadan, yorumlamadan ne Rusya’nın ne de Çin’in insanlığın ve doğanın kurtuluşu için yaptıklarını asla anlayamazsınız.

Rusya bugün ukrayna’daki faşist nazilere dur demeseydi neler olurdu dünya da diye gerçekten düşünen, düşünmüş olan varsa kafalarındaki senaryoları paylaşırlarsa memnun oluruz. Şimdiden yorumlarınızla destek olduğunuz için teşekkürler.

H.H.B.

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?