UKRAYNA’DA YAŞANAN GERÇEKLER

UKRAYNA’DA YAŞANAN GERÇEKLER

Ukrayna’da abd-ab-nato destekli faşist nazi darbe yapıldı mı?

EVET.

ukrayna”da faşist nazi darbe sonrası, irili ufaklı ne kadar faşist nazi çeteler özellikle ordu da emniyet de ve diğer çeşitli bakanlıklarda göreve getirildi mi?

EVET.

ukrayna”da faşist nazi çeteler resmi göreve geldikten sonra özellikle Dombas bölgesinde toplu katliam yani soykırıma sonrası 14.000 insanı, bunun 3.000’i çocuk katledildi mi?

EVET.

ukrayna”da gizli abd-ab-nato emperyalizmine ait üsler, askeri, diplomatik, istihbarat birimleri yerleştirildi mi?

EVET.

ukrayna’da abd emperyalizmine ait Rusya’da ve Ukrayna’daki Rusya yanlılarına yönelik toplu katliamlar yani soykırım gerçekleştirmek için pek çok yerde özellikle biyolojik silah üretmek için üsler kuruldu mu?

EVET.

ukrayna”da abd-ab-nato emperyalizminin çıkar ve menfaatleri için ekonomik olarak yeraltı, yerüstü ve insan kaynaklarını sömürmek için başta abd başkanının oğlunun ortağı olduğu şirket dahil pek çok burjuva ülke genelinde soygun, talan, gasp, işgal, sömürü, rüşvet, yolsuzluk gibi faaliyetleri gerçekleştirdi mi?

EVET.

ukrayna”nın nato’ya alınmayacağı, nato’nun sınırlarının bu ülkeyi kapsamayacağına söz veren abd-ab-nato emperyalizmi tam tersine bu yönde adımlar attı mı?

EVET.

ukrayna”da yaşanan tüm bu abd-ab-nato emperyalizminin işgal ve sömürüsüne, emperyalistlerin işbirlikçileri faşist nazilerin soykırımına, nato”nun genişleme harekatına karşı Rusya önce uzun yılllar diplomatik olarak müzskarelerle sorunu çözmeye çalıştı, lakin sonuç alayınca askeri müdahalede bulundu mu?

EVET.

ukrayna’daki faşist nazi iktidarın ayakta kalması için başta abd emperyalizmi ve bazı ab emperyalizmi ülkeler askeri eğitim, silah ve çeşitli mühimmat, istihbari, ekonomik yardımda bulundu mu?

EVET.

ukrayna”da abd-ab-nato emperyalizmi faşist nazilerce Ruslara ve Rusya’ya saldırtılıp, Rusya’nın askeri müdahalede bulunmasına sebep olarak iki kardeş ülkenin (yanı tek millet iki devlet) savaşı başlatıldı mı?

EVET.

ukrayna”daki faşist nazilerin soykırımı abd-sb-nato emperyalizmine bağlı medya, basın ve sosyal medya tarafından gizlendi mi, inkar edildi mi?

EVET.

Ukrayna’daki faşist nazilere karşı, Rusya’nın gerçekleştirdiği barış harekatı sonrasında, abd-ab-nato emperyalizmi Rusya’ya ekonomik yaptırımlar uygulayarak Rusya Federasyonu’nun halklarının olan ekonomik değerlerine el koyarak, gasp etti mi?

EVET.

ukrayna”daki savaşın iktidardaki faşist nazilerle, Rus ordusu arasında olduğu düşünülse de faşist nazi çeteleri eğiten, donatan, destekleyen, her türlü yardımı yapan ve yöneten abd-ab-nato emperyalizminin asker ve istihbarat elemanlarıdır, dolayısıyla savaş sadece faşist nazilerle ve Rus ordusuyla değil aynı zamanda abd-ab-nato emperyalizminin asker ve istihbarat güçleriyle Rus ordusuyla mıdır?

EVET.

ukrayna”daki abd-ab-nato emperyalizminin işgaline ve faşist nazilerin soykırımına karşı Rusya’nın barış harekatı sonrasında, Rusya’ya yönelik ekonomik yaptırımlara rağmen dünyadaki ülkelerin yüzde seksen altısının bu yaptırımları kabul etmeyip, Rusya’yla her türlü ekonomik ilişkilere devam ettiler mi?

EVET.

ukrayna’daki faşist nazileri desteklemek için tüm abd-ab-nato emperyalizminin medyası, basını ve sosyal medyası yayın yaparak dünya kamuoyunu manipüle edip, dezenformasyona uğratıp, bilgi kirliği ve kara propaganda yaparak, soykırım sonrası 14.000 insanın katledilmesini ve devam eden süreci gizledi mi, sakladı mı?

EVET.

ukrayna”da yaşananlara rağmen gizli veya açıktan, bilerek veya bilmeyerek faşist nazilere hala destek veren veya vermeyi düşünenler insan değil abd-ab-nato emperyalizminin medya, basın ve sosyal medyasının yarattığı türe zombi mi denir?

EVET.

ukrayna”daki savaşın tarafı olmak olmak ya da olmamayı Ukrayna mı, Rusya mı diye değil, Ukrayna’daki abd-ab-nato emperyalizminin işgaline ve yerli ve milli faşist nazilerin soykırımına karşı olarak tercih yapmalıyız?

EVET.

H.H.B.

10.04.2022

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?