“KOMEDYENDEN, YAHUDİDEN FAŞİST NAZİ OLMAZ” DİYENLERİ YALANCI ÇIKARDI İNGİLİZ İSTİHBARATI

“KOMEDYENDEN, YAHUDİDEN FAŞİST NAZİ OLMAZ” DİYENLERİ YALANCI ÇIKARDI İNGİLİZ İSTİHBARATI

zelensky hani şu abd-ab-nato emperyalizminin ukrayna”daki faşist nazi kuklası varya işte o ne yapmış biliyor musunuz?

Size size yerli ve milli, osmanlıcılık oynayan, milliyetçi muhafazakar geçinen, gece gündüz abd emperyalizminin mesai arkadaşları fetöcüler ya da diğerleri ha bugün ha yarın darbe yapacak diye korkanlar, abd emperyalizmi emretti diye bodoslama ne var ne yok, ne olmuş ne oluyor, bunlar kim kim değil demeden Ukrayna’daki faşist nazilerin yanında yer aldınız ya hani, o gece gündüz yandaş medya ve basınınızda faşist nazilere yalan, yanlış her türlü desteği veriyorsunuz ya bakın sevgili zelensky’niz neler yapmış.

“ukrayna Devlet Başkanı zelenski, online olarak Yunan Parlamentosu’na bağlandı. zelenski, 19. yüzyılda Osmanlı devletine isyan eden ve 40 bine yakın Türk’ü acımasızca katleden Filiki Eterya örgütünü överek, “Yunanistan ve Ukrayna arasında da bir Filiki Eterya kurulabilir” dedi. Bunun üzerine bazı milletvekilleri Zelenski’yi alkışlarken bazıları da tepki gösterdi.

ukrayna Devlet Başkanı zelenski, online olarak Yunan Parlamentosu’na bağlanarak bir konuşma gerçekleştirdi. Parlamentoya yönelik konuşma gerçekleştiren zelenski, dikkat çeken bazı ifadelerde bulundu. Ukrayna lideri, 19. yüzyılda Osmanlı’ya isyan eden ve Mora’da on binlerce Türk’ü katleden Filiki Eterya örgütünü övdü.

vladimir zelenski konuşmasında Filiki Eterya’dan övgüyle bahsederek “Bugün Helenizmin bir başka büyük merkezi Odessa da tehdit altında. Tarihteki Filiki Eterya (Dostluk Cemiyeti) burada kuruldu. Yunanistan’da yeni bir Dostluk Cemiyeti’nin oluşturulabileceğine ve hem Ukrayna’yı hem de Helenizmi kurtarmak için savaşabileceğine inanıyorum.

Bu ifadeler üzerine Yunan Parlamentosu zelenski’yi ayakta alkışladı. Diğer taraftan zelenski’nin eli kanlı olan acımasız Filiki Eterya örgütünü örnek göstererek “Yunanistan ve Ukrayna arasında da bir Filiki Eterya kurulabilir” şeklinde sözleri tepki çekti.

200 yıl önce 40 bine yakın Mora Türkü, Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski’nin övdüğü Filiki Eterya örgütü tarafından katledildi. Filiki Eterya, 1814 yılında Emmanouil Ksantos, Nikolaos Skoufas ve Athanasios Tsakalof adlı üç Yunan tarafından günümüzde Ukrayna sınırları içinde kalan Odessa (Hocabey) kentinde kuruldu. Örgütün amacı “Megali İdea” yani “Büyük Yunanistan” fikrini hayata geçirmekti. Filiki Eterya önderliğinde örgütlenen Yunan güçleri, 1821’de Osmanlı’ya isyan etti. Mora Yarımadası’nda olaylar çıktı ve binlerce Türk vahşice katledildi.”

Bakalım yukarıdaki haber burjuva medya ve basınında, yandaş medya ve basında, yerli ve milli medya ve basınında, fetöcü medya ve basınında, soros destekli medya ve basınında, abd-ab-nato emperyalizmi işbirlikçisi sözde muhalif medya ve basında tek kelime yer alacak mı?

ukrayna’ya sattınız ihalarla, sihalarla, savaşın kaderini değiştirdiğinizle övünüyorsunuz ya, yok efendim Türk silah ve savunma sanayiisi şöyle geliştı, şuraya buraya satıyorsunuz ya hadi buyurun Ukrayna’daki faşist nazi kukla lideri zelensky’i de cevap verinsen.

ukrayna’daki faşist nazi çetelerin soykırımını haklı çıkarmak isteyen çete liderleri daha dün ışid’in Suriye, Irak, Yemen vs. ülkelerde küçücük birliklerle nasıl büyük katliamlar, soykırımlar yaptığını ballandıra ballandıra, öve öve anlattığını ve şimdi de zelensky’nin filiki eterya’nın yaptığı katliam ve soykırımı övmesi Ukrayna’na destekçilerini bakalım ne kadar rahatsız etmiş olacak.

Tabi ki faşistler birbirinin açığını vermez, birbirine saldırmaz, birbiriyle alay da etseler, dalga da geçseler, sahne birbirini soytarıya da çevirseler, yine yan yana görünürler, yüksek ihtimal zelensky’nin filiki eterya’dan ve katliamlarından bahsetmesi yerli ve milli faşistleri pek de rahatsız etmez.

Kim bilir bir de bakmışsınız burada da meclise seslenir ve Alevileri, Kürtleri, Ermenileri, Rumları, İşçileri, Emekçileri, Devrimci Sosyalist Komünistlerin vs. nasıl katledildiği anlatarak birimiz hepimiz hepimiz birimiz için diyerek yerli ve milli faşist nazilerde daha çok destek isteyebilir kim bilir!

Yani demem o ki ikiz yüzlüğünde, alçaklığında, arsızlığında bir sınırı olmalı, iç politikada sabahtan akşama kadar millilikte, vatan, millet, Sakarya’dan, şundan bundan bahsederek halkları “terörle mücadele ediyorum” adı altında uyuşturacaksın ve zam faşizmiyle de esir alacaksın ve bilip bilmeden, anlamadan dinlemeden iktidarıyla, muhalefetiyle, tüm medya ve basınınla faşist nazi zelensky ve çetelerini savunacaksın, ne için sırf abd-ab-nato emperyalizmi istedi diye yok öyle bir dünya diyemiyoruz çünkü faşistler her zaman sen benim sırtımı kaşı ben senin sırtını kaşıyım mantığındadır.

zelensky yarın istediği ülke hakkında istediği iyi veya kötü değerlendirmeyi yapabilecek an itibariyle tüm burjuva medya, basını ve sosyal medyası, meclisi ona açık olan abd-ab-nato emperyalizminin faşist nazi sözcüsü olmuştur.

zelensky öylesine seçilmiş bir faşist kukladır ki dikkat edin zerre kadar bir cumhurbaşkanı veya ülkesinde savaş olan bir yöneticiden çok youtube fenomeni gibidir adeta, savaş muhabiri gibidir adeta, analist – stratejist – akademisyen-terör uzmanı gibi unvanlarla tv’lere çıkan operasyon personelleri gibidir adeta, selfee çektirmeler, eşofman tipi kıyafetlerle basının karşına çıkmalar, vs.

Hiç kimsenin dikkatini çekiyor mu, 44 milyon nüfuslu Ukrayna’da savaş var ve ne kadar Ukrayna yanlısı medya basın varsa Ukrayna’dan yayın yapıyor ve haftalardır dikkat edin bırakın yüz kişiyi 20-30 kişiyi bile bir arada gösteren bir görüntü bulamazsınız.

Bu tesadüf olamaz, bu insanların hepsi sığınaklarda değil, hepsi komşu ülkelere göçmedi, hepsi savaşa cepheye gitmedi ki cephe diye bir şey yok, hepsi zelensky’nin saklandığı yerde saklanmıyor, hepsi abd uçaklarıyla abd’ye ingiltere’ye de kaçmadı, peki 44 milyon insan yer yarılıp içine mi girdi?

Ayrıca dikkat ettiyseniz ortada yani hiç bir haberde, görüntü de Ukrayna başkomutanlığının, savaşın yönetildiği merkezin, ordusunun, karargahının, piyade, tank, topçu gibi birliklerin toplanma veya savaş alanında görüntülerine rastladınız mı, hayır çünkü ordu diye, orduyu yönetme diye, savaş diye, savaşı yönetme diye bir şey yok, varsa yoksa 14 bin insanı katleden faşist nazi çeteler var ve bu çeteleri yakalayıp mahkemeye çıkarıp yargılamak isteyen Rus Halk Ordusu var, pardon birde youtube fenomeni abd-ab-nato emperyalizminin faşist nazi kuklası zelensky var.

Nasıl bir akıl, mantık, düşünce tutulması, yokluğu varsa dünya liderleri, kamuoyu, resmen cambaza bak oyunuyla kendi de komedyen olan zelensky’i izleterek resmen insanlıkla alay ediyorlar, dalga geçiyorlar.

zelensky’nin de canina minnet habire ekranlara çıkıyor ününe ün katıyor, yarın hollwood’dan ve netflix’den teklif alırsa hiç şaşırmayın. Obama şimdilerde belgesel spikerliği yapıyor niye şaşıralım ki ondan öncede trump’ın tv programcılığı vardı, tabi hollywood’dan gelen regaan’ı unutmayalım!

Yani dünya bir kere daha kraliçenin soytarılarının elinde oyuncak olmaya devam ediyor.

Gerçekten ingiliz istihbaratı iyi çalışıyor iyi oyuncu seçiyor, acaba tüm bunlar birer futbol taktiğimi diye de düşünmüyor değilim.

“Komedyenden, yahudiden faşist nazi olmaz” diyenleri yalancı çıkardı ingiliz istihbaratı, tebrikler!

H.H.B.
12.04.2022

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?