BAHARIN İZİNDE

BAHARIN İZİNDE

Tüm insanlığın kendisinin ve doğanın sömürüsüne karşı çıktığı bir bahar olmasını dilerim.

Açık, aleni bir şekilde başta Ukrayna’da olmak üzere özellikle tüm avrupa’da yükselen faşist nazileri destekleyen abd-ab-nato emperyalizmine karşı susmayın!

Daha bir kaç yıl önce Ukraynalı faşist naziler 14 bin insanı katletti, kimini kurşuna dizdi, kimini astı, kimini de yaktı ve bu katliamlar soykırıma varmış durumda ve tüm yaptıklarını ve yapacaklarını gayet rahat bir şekilde sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar ve sosyal medya kuruluşları tüm bunları tıpkı ışid’in katliamlarını yayınladıkları gibi yayınlıyorlar.

faşist nazileri teşhir edenlerin ve onlara karşı mücadele edenlerinse sosyal medya hesapları kapatılıyor, cezalandırılıyor.

Özellikle batı avrupa ve diğer pek çok ülkeden faşist naziler Ukrayna’daki faşist nazilere katılarak and içerek soykırım yapmaya devam ediyor.

Tüm bunları bilerek, görerek, izleyerek abd-ab-nato emperyalizm faşist nazi çeteleri durdurmak yerine onları ziyaret ediyorlar, birlikte poz veriyorlar, her türlü lojistik, askeri, maddi destek veriyorlar.

Tüm bu yaşanan faşist nazi eylemler ve onları destekleyenler insanlığa karşı suç işlemektedir, insanlık dışı katliamlar yapmaktadırlar, çok geç olmadan bunlara sessiz kalmayın dur deyin.

Hitler milyonlarca yahudiyi, çingeneyi, komünisti katlederken de aynı senaryo yaşandı, soykırım yüzbinlere varmadan bu defa durdurabiliriz.

faşist nazilere karşı susmayın, durmayın, birleşin, direnin.

H.H.B.

11.04.2022

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?