Sedat Peker 7’nci videosunu yayımladı: Sizin kurduğunuz uyuşturucu yolunu anlatacağım, Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker, YouTube hesabından 7’nci videosunu yayımladı ve yeni iddialarda bulundu.

Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya da yanıt verdi.
Sedat Peker’in YouTube kanalında yayımladığı videodan ekran alıntısı
Sedat Peker’in YouTube kanalında yayımladığı videodan alınmıştır

ANASAYFA GÜNCELGoogle News Abone ol

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker, devletin içindeki mafya ilişkilerine dair iddialarda bulunduğu videolarının 7’ncisini yayınladı. YouTube hesabından “Hayata korkusuzca bakanlar, ölümden de korkmazlar” başlıklı bir video yayınlayan Peker, yine iddialarda bulundu.

Bu video diğer videolarda kullandığı mekanı kullanmayan Peker, Süleyman Soylu’nun TRT Haber canlı yayınında söylediklerine de yanıt verdi, “Türkiye’den kalabalık misafirlerim geldi, aslında ben düşkün Abdulkadir ile süslü Sülü’yü bekliyordum ama onlar gelmedi, her zaman olduğu gibi devletimizi işin işine karıştırdılar. O yüzden bir yer değişikliği yaptık, belki önümüzdeki günlerde bir yer değişikliği daha yapmayı düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sedat Peker’in 7’nci videosunda yer alan iddialardan birkaçı şöyle:

“SİZİN KURDUĞUNUZ O UYUŞTURUCU YOLUNU ANLATACAĞIM”
“Şimdi televizyona çıkmışsın, seni rezil rezil rüsva edeceğim. Üzülüyorum, utanmıyorum mahcup oluyorum. Devletin bakanına inanan en fazla yüzde 9 çıkıyor. Yüzde 91 onun ‘suç örgütü’ dediği insana inanıyor. Suç üstü yakalanmış bir insanın ezikliği hali vardı üzerinde.

Ben sana sizin kurduğunuz o uyuşturucu yolunu anlatacağım. Daha çok konuşacağız. Artık parça parça değil, avuç içi kadar koparma dönemi geldi.

Adam uyuşturucu satıcısıysa niye cezaevinde değil? Diyelim ki uyuşturucu satıcısı adam. Senin başında olduğun, sana bağlı olan kriminal suçlar, istihbarat, terör şu sistemle çalışır; bir adamla bir kişinin resmi var, peki bu insanlar o resmi çektirmenin haricinde yan yana gelmişler mi? Bu insanların yan yana gelip gelmedikleri o sinyaller vasıtasıyla netleşir. İkincisi bunlar birbirini karşılık aramış mı, HTS kayıtları denen şey bunun adı. Adamla birbirimizi hiç aramamışız. Ben adamla bir daha hiç yan yana gelmemişim, HTS kayıtlarını çıkarın. Ben adamın tipini bile bilmiyorum. Bu konuda sen benim muhatabım değilsin. Sayın Cumhurbaşkanı, ana muhalefet partisi lideri ve diğer parti başkanları.

Ben en başından beri ne söyledim? Geldiklerinde kadın polis yoktu, diğer polis memurları görevini yaptı, onlardan Allah razı olsun dedim. İki tanesini, özellikle yaşlı olan biri, eşimi silahla duvara iten, çocukların odasına girip silah doğrultan lan o görüntüleri niye vermiyorsun?

Sana sözüm olsun bugüne kadar üzdüğün bütün çocuklar ve onların anneleri için devletin o şerefli makamından ayrıldığında bir gün yine yüzleşeceğiz. Senin boynuna köpek tasması takıp seni sokaklarda gezdireceğim. Köpek tasmasıyla gezeceksin. Kolpacı, alıp gelsene düşkün Abdulkadir’i.

Uğur Mumcu şehit ediliyor. Yanına ilk gelen kim? Katil en önce gelir, Mehmet Ağar. Eşine diyor ki ‘Ben buradan bir tuğla çekersem devlet aşağı iner’ Bu meşhur sözdür. Devletin içinde yaşayanlar bunu bilirler. Uğur Mumcu, temiz adam, saf adam, tek başına bir adam.”

(HABER MERKEZİ)

Sedat Peker kimdir? Videolarında hangi iddiaları dile getirdi, iddialara kim ne dedi?
Sedat Peker kimdir? Videolarında hangi iddiaları dile getirdi, iddialara kim ne dedi?

Haber
İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?