Onur Deniz isimli erkek tarafından şiddete maruz bırakılan Sibel Aslan’dan çağrı

Onur Deniz isimli erkek tarafından şiddete maruz bırakılan Sibel Aslan’dan çağrı
Kayseri’de yaşan Sibel Aslan, boşandığı Onur Deniz’in kendisini şiddete maruz bırakarak, ölümle tehdit ettiğini belirtti. Olayı sosyal medyadan duyuran Aslan, “Bir kadın cinayetinin haberi olmak istemiyorum” dedi.
Onur Deniz isimli erkek tarafından şiddete maruz bırakılan Sibel Aslan’dan çağrı

Kayseri’de yaşayan Sibel Aslan, 1 sene önce boşandığı Onur Deniz isimli erkek tarafından şiddete maruz bırakıldığını duyururak yardım istedi.

Yüzü kanlı fotoğrafını paylaşan Aslan, “Arkamda gözü yaşlı bir evlat bırakmak istemiyorum. Bir kadın cinayetinin haberi olmak istemiyorum. Ben ölmeden sesim olun.” dedi.

Aslan yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri kullandı:

“Arkadaşlar lütfen bana yardım edin. Karşımda madde bağımlısı olan bir insan var. 6 sene önce evlendim. 1 sene önce de anlaşmalı boşandım ama halen kurtulamadım. Benden şans istiyor. Defalarca verdim ama sonuç aynı. Hep ben zarar görüyorum ama artık sırf o barışmak istiyor diye barışmak istemiyorum. Bu adamdan korkuyorum”

“BEN ÖLMEDEN SESİM OLUN”

“Barışma isteğini reddettiğim için hayatımda birinin olduğunu ve onunla ilişkim olduğunu düşünüp çevremdeki tüm erkek tanıdıklarıma ulaşıp onları tehdit edip, ahlaksız sorular soruyor. Kafasında kurduğu şeylerden ötürü benim onu ihanet ettiğimi ve namussuzluk yaptığımı söylüyor. Bu durum onda artık hastalık haline gelmiş durumda. Beni öldüreceğini, yok edeceğini son olarak da kendisine sıkacağını söylüyor. Defalarca uzaklaştırma almama rağmen Onur’u durdurmaya yetmiyor. Gerekli cezayı alması için benim sesim olun, paylaşın lütfen. Arkamda gözü yaşlı bir evlat bırakmak istemiyorum. Bir kadın cinayetinin haberi olmak istemiyorum. Ben ölmeden sesim olun.”

Haber
İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?