GENÇLİĞİMİ, GÜZELLİĞİMİ, ZİNDELİĞİMİ BU ÜRÜNE BORÇLUYUM! (*)

GENÇLİĞİMİ, GÜZELLİĞİMİ, ZİNDELİĞİMİ BU ÜRÜNE BORÇLUYUM! (*)

Tarih boyunca insanlık pek çok din ve felsefe ve son olarak da bilim yoluyla çeşitli kıyamet senaryoları yazmıştır.

Ha bugün ha yarın koptu kopacak dediğimiz kıyamet ya hiç kopmayacak ya da çeşitli dönemlerde kopuyor insanlığın bundan haberi olmuyor veya çokta umursamıyor kim bilir.

Dünya genelinde o kadar çok olay oluyor ki bu olayları alt alta sıraladığımızda bir açıdan neredeyse her gün kıyamet oluyor.

kapitalizmin insanlığı ve doğayı sömürüsünden kaynaklanan, insanlığa ve doğaya aykırı olan kapitalizmin doymak bilmez aç gözlülüğü her gün aslında kıyamet yaşatıyor bizlere.

Dünyada ülke ülke kaybolan ÇOCUK sayılarından haberiniz var mı?

Bu çocukların on binlerce değil, yüz binlerce değil, milyonlarca olduğuna inanmazsınız değil mi?

Evet, milyonlarca ÇOCUK kayıp!

Bu çocuklar sizlerin çocukları olmadığı için, her sabah okula arabanızla götürdüğünüz, sırf moda diye çeyrek patates kızartmalarına 15 sterlin verdiğiniz, hamburgercilerden çıkarmadığınız, sadece tuvalete ayrı gittiğiniz yanınızdan ayırmadığınız, ne kadar marka kıyafet varsa aldığınız, derslerine çalışsa da çalışmasa da elinden cep telefonun eksik etmediğiniz, tabak tabak tatlıları, pastaları, börekleri, çerezleri bir avuç bile yemeseler de önüne koyduğunuz, onlar için çöp dağları yarattığınız, aldıklarınızla zenginliğinizi adeta gösterişe dönüştürdüğünüz, alabildiğine lükste sınır tanımadığınız burjuvazinin ve onun kırıntılarıyla beslenen işbirlikçi hizmetçilerinin çocuklarından bahsetmiyoruz.

Peki, bu ÇOCUKLAR neden kayıp, daha doğrusu kayıp değil, kaçırılıyor?

Bunun pek çok nedeni var ancak burada adrenochrome için kaçırılan ÇOCUKLARA değineceğiz.

Adrenochrome, genelde 0-9 yaş aralığındaki ÇOCUKLARDAN elde edilir ve kalitesi kaçırılıp katledilen ÇOCUĞUN yaşı ve ölüm anında salgıladığı adrenalin miktarına bağlıdır.

Bu nedenle en kaliteli adrenochrome, 9 yaş altı ÇOCUKLARIN şiddet, işkenceye ve dehşete sokulmasıyla elde edilmektedir.

Özellikle küçük ÇOCUKLARIN katledilmesinin ve onlardan adrenochrome elde edilmesinin sebebi bir yetişkinden daha saf oldukları için hissedecekleri korkunun farkı, salgılanan adrenalinin kalitesini belirlemektedir.

ÇOCUKLARI kaçırdıktan sonra şiddet, işkence ve dehşet yöntemiyle ve ölüm süresi uzatılıyor, bu sayede vücudun salgıladığı adrenochrome miktarı çoğalıyor ve ÇOCUKLAR öldürüldükten sonra boynun arka kısmından şırınga yardımıyla bu kimyasal emiliyor.

Bu yöntem insanlıkdışı kapitalizmin doymak bilmez sermaye birikimi ve bir avuç burjuvanın ve onların işbirlikçilerinin lüks içinde yaşamasını saylayan tüketim malları için uygulanmaya devam etmektedir.

Adrenochrome öncesinde ÇOCUKLARIN pipilerinin (çüklerinin) yarısından elde edilen kimyasallarla aynı arz talep çarkı dönmekteydi.

Doymak bilmez kapitalizm ve ona tapınan tüketicileri çocukların pipisiyle doymamışlar artık ÇOCUKLARIN işkenceyle katledilip, korkutulup, yaşadıkları adrenalin sonucu salgıladıkları adrenochrome adlı kimyasal ÇOCUKLARIN boyunlarından alınarak bu piyasa devam etmektedir.

Peki, tüm bu ÇOCUK kaçırmaları, ÇOCUKLARI işkenceyle korkutup katletmeler ve onlardan alınan bu kimyasal ne işe yarıyor.

Kadınların kozmetik malzemelerinde, daha genç, daha güzel, daha zinde, daha çekici, kırışlarının önlenmesi, için kullanılmaktadır.

Evet, sonuna kadar kadın haklarını savunmalıyız, kadınların özgürlüğünü savunmalıyız, kadın devrimini savunmalıyız!

Evet, sonuna kadar kadınlara yapılan tacize, tecavüze, işkenceye, şiddete karşı çıkmalıyız!

Evet, kadının sosyal, siyasal, kültürel, bilimsel, kısacası her alanda eşit insan haklarına sahip olmasını savunmalıyız!

Tüm bu hakları asla kapitalizmin ona vermeyeceğini, kapitalizm kendini var ettikçe de bunların olmayacağını, kapitalizmin özellikle kozmetik ürünlerle insanlığı ve doğayı en vahşi şekliyle sömürdüğü gerçeğini ve kozmetik ürünleri kullanmamakla kapitalizme çok büyük bir darbe vurulacağını, kadınların bunu tamamen erkeksiz, erkeğe bağımlı olmadan, erkeğin desteği olmasa da yapabileceği bir eylem oluğunu anladığı gün milyonlarca ÇOCUĞUN işkencelerle katledilmemesini sağladığını ve büyük bir devrimin ilk adımını atarak insanlık tarihinde yeni bir sayfa açabileceğini görmesi şarttır.

“Gençliğimi, güzelliğimi, zindeliğimi bu ürüne” değil ÇOCUKLARIN işkencelerle katledilmesine borçlusunuz unutmayın!

(*) Kapitalizmin, çocuk, kadın ve adrenochrome felsefesi üzerine

H.H.B.
16.08.2020

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?