Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’den 4 gündür haber alınamıyor

Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’den 4 gündür haber alınamıyor
Muğla’da üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin’den 4 gündür haber alınamıyor.

ANASAYFA KADIN
Paylaş

Muğla’da üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin’den, 4 gündür haber alınamıyor. Gültekin’in İstanbul’da yaşayan ailesi Muğla’ya geldi. jandarma ekipleri tarafından arama çalışmalarına devam ediliyor.

Pınar Gültekin’in ablası Sibel ve annesi Şefika Gültekin, Akyaka Jandarma Komutanlığına gelerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Pınar Gültekin’in yakınları, iyi haber alabilmek için gün boyu burada bekledi.

Öte yandan ekipler, Pınar Gültekin’in en son görüldüğü Menteşe ilçesindeki bir alışveriş merkezinin güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

Sibel Gültekin, umutlarını kaybetmediklerini belirterek, “Herkes, Pınar’ın bulunması için seferber oldu. Tanımadığım birçok numaradan bizi arayıp, moral veriyorlar. Kardeşimin bir yerden çıkıp geleceğine inanıyorum. Annemle birlikte karakolun bahçesinde oturuyoruz. Duyan ve görenlerin yetkililere bildirmesini bekliyorum” dedi.

Abla Gültekin, “Onunla en son geçen perşembe günü saat 15.00 sıralarında telefonla görüştüm. Menteşe ilçesindeki alışveriş merkezinde olduğunu söyledi. Daha sonra telefonu kapandı, bir daha ulaşamadık. Gerekli yerlere durumu bildirdik. Ertesi gün Akyaka’da görüldüğü söylendi” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?
Muğla’nın Ula ilçesinin Akyaka Mahallesi’nde yaşayan Pınar Gültekin, 16 Temmuz’da günü evinden ayrıldı. İstanbul’da yaşayan abla Sibel Gültekin, telefonda görüştüğü kardeşinden bir daha haber alamadı. Kardeşinin hayatından endişe duyan abla, annesi Şefika Gültekin ile birlikte Muğla’ya geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin’in bulunması için ailesi tarafından Akyaka Karakol Komutanlığı’na kayıp ihbarında bulunuldu. İhbarın ardından genç kızın bulunması için jandarma ekiplerince arama çalışması başlatıldı.

Sibel Gültekin, kardeşinin Akyaka’da kendi evinde kaldığını belirtip, “Onunla en son geçen perşembe günü saat 15.00 sıralarında telefonla görüştüm. Menteşe ilçesindeki alışveriş merkezinde olduğunu söyledi. Daha sonra telefonu kapandı ve bir daha ulaşamadık. Gerekli yerlere durumu bildirdik. Akyaka’da ertesi gün görüldüğü söylendi” dedi. (HABER MERKEZİ)

Haber
İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?