ALLAHIN LÜTFÜ

ALLAHIN LÜTFÜ

Tanrılar pentegon unun kararıyla, eli, oğlu ve elçisi olarak yer yüzü insanlığına iman bahşeden allahın, peygamberleri nin doğduğu topraklar ORTADOĞU.

Tanrı imalatçıları nın, devlet yapımcılarıyla, gök yüzü semavi düzeni, yer yüzüne indirip, sistemli düzenini kurduğu günden bu güne kadar ORTADOĞU ‘da savaşlar, talanlar, yalanlar, bitmemiştir.

Her şey allahın lütfudur ve soruya, sorgulamaya yer yoktur, sadece koşulsuz ve şartsız itaatkar bir topluluk ( ümmetçi) olmak zorunluluğu vardır.

Burada insan hakkı ve birey yoktur. Kul hakkı ( sadaka) vardır. Güce tapan topluluk vardır.
Devletin temelinde ki allah, allahın temelleri üzerinde yükselen, en büyük güç, kutsanan devlet vardır.

Devlet yaratılırken, herkesten istediğini alma, canı dahil her şeyini karşılıksız sunma kutsallığına dayanmaktadır.

Ümmetçi devletin zihniyet yapısı ve dünyası iyi anlaşılıp çözülmeden, günümüz ORTADOĞU ve Türkiye gerçeğini anlamak, bir yana yaşanan yapısal sorunların bir parçası olmaktan, kimse kendini kurtaramaz.

Bütün tek tanrılı dinler ve temsili peygamberler başlı başına bir ideolojik yapı ve siyasal organizasyonlar gerçeğinin, kendi zamanın’da yaşamsal karşılığı , tarihi gelişimi içinde ki devrimsel, evrimsel yaşanmış lıklarıdır.

Bu devletçi ve ümmetçi idolojolik siyasal anlayış günümüzde’de tüm gerilikleriyle yaşanmaktadır. Ortadoğu ve Türkiye gerçeğinde islamcı, muhafazakar kesim olarak adlandırılan toplum yapısında karşılık bulmaktadır.

Siyasal islamın kendi içinde ki iktidar SAVAŞI
15, temmuz, ve allahın lütfü olarak gerçekleştirilmiş ve bütün Türkiye’ye maledilmistir.

Devletin bütün kurumları ele geçirilerek, bütün ülke tümden yeniden dizayn edilmiştir.

Tek adan diktatörlüğü iktidarı, islamcısıyla, muhafazakarıyla ve muhalefetiyle kutsanarak onaylanmıştır.

15, temmuz Türkiye’ye atanan bir kayyum dur.

İslam tarihinin, karşı devrimi ve en kanlı zalim, katil lideri Muaviye, allahın gölgesi olduğunu söyleyerek, kuranın sayfalarını mızrak uçlarına takarak katliamlarını gerçekleştirmiş.

Fetullah ve Erdoğan ise ümmetin liderliği ve halife olma iddiasıyla 15, temmuz ve sonrasındaki katliyam, zulüm ve baskıları gerçekleştirmektedirler .

Pesilvanyadaki SARAY’la Beştepe SARAY ı arasında ki organizasyon, ortadoğu eş başkanlığı üzerinden, pentagon lütfuyla, bolca kanlı ve bir o kadarda şanlı olarak devam etmektedir.

Kemal Cenik.

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?