SEÇENEKLER

SEÇENEKLER

Din, milliyetçilik, ırkçılık ve şoven zihniyetin üzerinden gelişen siyasetin, devlet zırhına bürünerek devletleşen iktidarın VİRÜS karşısında ki çaresiz ve her konudaki çözümsüzlüğünün Türkiye’ye sunduğu alternatifleri.

VİRÜS û siyasallaştıran ve muhaliflere sopa olarak kullanan bir duruma dönüştürmesi ülkenin her alanında ve toplum yapısında pratik uygulanması yaşanmaktadır.

Ölen ölsün kalan sağlar bizimdir.

Oluşturulan mafya karakterli diktatörlüğü, kabul etmiyorsan muahalefetsen, ayak bağı oluyorsan ve sırtında yük ağırlık olusutruyorsan ölümlerden ölüm beğen.

Birinci öncelik VİRÜS.

2 , tam kalbinden yada kafandan yiyeceğin bir kursun.

3 , işsizlik, yoksulluk ve açlık

4 , KORKU, umutsuzluk ve intiharlar.

Dünyanın gizli düşmanı VİRÜS û var ona karşı savaş yürütüyor.

Turkiyenin ise gizli ve açık bir çok virüsü var.

Basta ihanet ve ihanetin beslediği diyanet, tarikatlar, vakıfları ve cehalet VİRÜS u öncelikli.

Bunları takip eden corona VİRÜS geliyor.

Kürt sorunu başta olmak üzere, Suriye ve Libya’da bütün askeri cephelerde’de büyük bir yenilgi durumunu yaşayan Türkiye ve iktidar odakları, ve Tayip tüm meşru zeminlerini kaybettiği, son uzatmaları yaşamaktadır.

Hiç bir sürdürülür yanı, yönü ve zemini kalmayan iktidarın, eklemeli, takviye ve kirli çıkar ilişkileriyle en son hali kendi içinde KAOS, KIRİZ ve çatışmalar gizlenemez bir durumda yaşanmaktadır.

Çürüme, parçalanma ve çözülmeyi yaşayan iktidarın bu yıl içerisinde erken seçime gitmesi kaçınılmaz olarak görülmektedir.

Bu mafya yapısının yerine GELECEK olanlar şimdiden hazırlanarak belirgin bir görünür durumdadır.

Hazırlananlar, bunlardan fazla farkı olmamakla birlikte biraz daha demokrasi makyajıyla halkın önüne çıkarılacaktır.

Her haliyle enkaz durumuna dönüştürülen Türkiye’nin toparlanıp , yeniden inşasının yolu yeni bir anayasayla, bu iktidarın gazabına uğramış bütün toplum kesimlerinin bir arada varlıkları, hakları ve yaşamları nın güvence altına alınmasıdır.

Kemal Cenik.

İlgili Haberler
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü
Sohbeti Başlat
Merhaba,Web Sayfamıza Hoşgeldiniz..
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?